…którego i tak nikt nie przeczyta. Ale może czasem tu zajrzy, żeby wiedzieć kto jest kim i dlaczego właśnie tak. A więc kto?

Ja – żona i mama dwojga nastolatków, belfer (z pełnoletnim stażem) od angielskiego i włoskiego.Dużo czytam, głównie w nocy – dzięki ci o wynalazco czytników! Mimo choroby lokomocyjnej lubię podróżować, chociaż wolałabym się teleportować – przy moim szczęściu i tak odchorowywałabym to z dwie doby. Lubię się uczyć języków – obecnie zaczęłam męczyć hiszpański, po najmniejszej linii oporu bo podobny do włoskiego. Resztki czasu wolnego zabiera mi Netflix i jego świetne seriale. Na nieświetne nie mam czasu.
Mąż – Rimaj, wysoki i chudy, z zarostem. Tę chudość to ma wrodzoną i odziedziczoną, skubaniec. Inaczej tony jedzenia, które pochłania byłyby widoczne w tkance tłuszczowej. Której nie ma. Skubaniec. Ma trzy główne ścieżki zainteresowań: rower, fotografia i wkurzanie żony. Wszystkie uprawia z sukcesami. Wyjątek w rodzinie bo mało mówi.
Syn – Bibich, lat prawie 16, z zespołem Aspergera, ADHD, zaburzeniami integracji sensorycznej i upośledzeniem w stopniu lekkim. Taka kumulacja. W czasie wolnym od jedzenia i zadawania miliona pytań na minutę lubi książki i programy o zwierzętach. I piesze wycieczki, głównie z tatą. Bo wtedy obaj podobno milczą. W zamkniętą buzię Bibicha nie uwierzę!
Córka – Miśka, lat 11 i pół, bez zaburzeń – chyba… Typowa nastolatka bo całe jej życie to przyjaciele, you tube, tik tok i szkoła. Ale nie lekcje – przerwy. Nadaktywna głosowo po mamusi. I babci. I bracie. Po tacie nie. Od trzech lat gra na gitarze klasycznej – talent po tecie. Po mamusi nie.
Pies – Loco, lat 4, średniej wielkości, raczej chudy. Jadłby ciągle i wszystko. Jaki pan taki kram. Ulubiona forma spędzania wolnego czasu? Spanie pod kołdrą Rimaja, z chwilowymi odstępstwami na rzecz kocyków.
Dlaczego?
Bo zawsze w głowie miałam pełno historii, które w zasadzie same do mnie przychodziły. Przy takich dzieciach, mężu, pracy i moim osobistym podejściu czas się tym wszystkim podzielić. A więc wchodźcie i czytajcie wszyscy 😉

Share: